3~MOT 1LE10021CD222KA4Z
JUD 1207/1455179-001-2
TEC/EN 60034 132M IMB14
59kg  Th.CI. 155 (F)  -20 C <= TAMB <= 40°C
Bearing: DE 6208-2Z-C3
   V       Hz       A        kW     COS       NOM.EFF     U/min
Brake:
2LM8100-7NA60
400V AC  50/60Hz  0.31A  100Nm
Siemens 1LE10021CD222KA4Z 3kW 715U/min